Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Standard projektowy JEDEC

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD Certyfikaty
Opinie klientów
Byłam pod ogromnym wrażeniem! Współpraca z Hiner-Pack przebiegła bardzo dobrze iw pełni spełniła nasze potrzeby personalizacji Jedeca, a jak wspomniałem, na pewno kupimy więcej tac tej firmy.

—— Kenneth Duvander

Chińscy dostawcy, którzy do tej pory kupili najlepsze tace, w przyszłości zdecydują się na współpracę przy większej liczbie projektów.

—— Mara Lund

こんかい今回のhiner-packのせー制ひん品トレイはほんとー本当にすばらしー素晴らしいです。すぐれ優れたひんしつ品質とせーのー性能におどろき驚きました。つぎ次のごきょーりょく協力ja

—— 本間 宏紀

!

—— 김종운

Towar został dostarczony na czas, a jakość była znacznie lepsza niż się spodziewałem. Hiner-pack to naprawdę firma godna zaufania!

—— George Bush

Podejście serwisowe firmy jest bardzo dobre, a specyfikacje pakowania towarów są uzupełniane zgodnie z naszymi wymaganiami. Co za wspaniała chińska firma!

—— Mariah Carey

Nous avons reçu vos produits. Le prix est bas et de haute qualité. Nous sommes très heureux de coopérer avec vous cette fois!

—— Jacqueline Bourgeois

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Standard projektowy JEDEC
najnowsze wiadomości o firmie Standard projektowy JEDEC

Standard projektowy JEDEC

JEDEC Solid State Technology Association jest wiodącą organizacją normalizacyjną dla przemysłu mikroelektronicznego.W ciągu ostatnich 50 lat standardy JEDEC zostały zaakceptowane i przyjęte przez całą branżę.Standardowa procedura dostosowywania JEDEC ma zastosowanie do producentów i dostawców za pośrednictwem 50 komitetów i podkomitetów, aby wypełnić misję standardowego rozwoju, aby sprostać zróżnicowanym potrzebom rozwoju przemysłu i technologii.

najnowsze wiadomości o firmie Standard projektowy JEDEC  0

Hiner-pack posiada wieloletnie, bogate doświadczenie projektowe i produkcyjne w zakresie tacek JEDEC.Produkowane przez nas produkty są w pełni zgodne ze standardem JEDEC Tray.Do tej pory wyprodukowaliśmy wiele pełnych serii tacek w stylu JEDEC dla wielu klientów zajmujących się projektowaniem półprzewodników i testowaniem opakowań, i zostaliśmy pochwaleni i uznani przez wielu klientów.

Hiner-pack angażuje się w rozwój i projektowanie najbardziej zaawansowanych tacek JEDEC, firma jest wyposażona w zaawansowany sprzęt do przetwarzania form i wtryskarki.oraz różnorodne urządzenia testujące w celu zapewnienia jakości produktu.Taca JEDEC zaprojektowana i wyprodukowana przez Hiner-Pack może zapewnić chipy IC i moduły IC z całkowicie różnymi zabezpieczeniami na poziomie elektrostatycznym i wygodnymi metodami transportu.Można wybrać różne materiały, aby spełnić wymagania klienta dotyczące pieczenia odpornego na temperaturę.Produkty nie tylko spełniają międzynarodowe standardy JEDEC, ale mają również różne serie materiałów do wyboru przez klientów, aby spełnić wymagania klientów w zakresie ESD.

najnowsze wiadomości o firmie Standard projektowy JEDEC  1

Pub Czas : 2021-10-13 16:21:58 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hiner Technology Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Rainbow Zhu

Tel: 86 15712074114

Faks: 86-0755-29960455

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)